Konto godne poleceniaJeżeli zastanawiasz się  jak możesz rozpocząć gromadzenie swoich oszczędności to w dzisiejszym wpisie pokażę Ci, według mnie, najlepsze miejsce do tego. Zaproponuję Ci dzisiaj Konto Godne Polecenia, produkt banku BZ WBK grupy Santander. Świetne konto z rewelacyjnym oprocentowanie w wysokości 4%!! I to aż do 4000 zł na zwykłym koncie rozliczeniowym. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą zapraszam do lektury artykułu.

 

Konto Godne Polecenia.

konto-godne-wniosek

Czym jest to konto i dlaczego jest takie super? Już dawno na rynku nie było takiego produktu bankowego, który dawałby aż 4% zysku w skali roku na zwykłym koncie rozliczeniowym z pełnym dostępem do środków na koncie. Dodatkowo jeżeli założysz konto za pomocą przelewu internetowego lub podpiszesz Umowę za pośrednictwem kuriera to nie zapłacisz absolutnie nic za kartę debetową do konta aż do VI 2016 roku.

Promocja obowiązuje aż do 30.06.2016 – do tego czasu musisz założyć konta aby otrzymać bonusy wynikające z promocji. Poniżej najważniejsze skrótowe informacje na temat konta godnego polecenia:

 • Rachunek osobisty „Konto Godne Polecenia PLN”
 • Konto Godne Polecenia w promocji „Konto na 4%”
 • oprocentowanie środków na koncie do kwoty 4000 zł – 4% w skali roku
 • środki powyżej 4000 zł – 1% w skali roku
 • opłata miesięczna za kartę 0 zł w okresie trwania promocji
 • brak opłat za prowadzenie konta
 • 0 zł za przelewy internetowe w systemie Elixir
 • 0 zł za zlecenie stałe i polecenie zapłaty
 • system bankowości elektronicznej oraz aplikacja mobilna BZWBK24

Jeżeli jesteś zainteresowany założeniem konta oprocentowanego na 4% w skali roku oraz chcesz otrzymać premię poniżej link:

     >>>>Kliknij aby złożyć wniosek o konto na 4%<<<<

Warunki promocji „Konto na 4%” w koncie Godnym Polecenia:

W zasadzie warunek jest tylko jeden:

 • Do 30 czerwca 2016 r. należy założyć Konto Godne Polecenia wraz z bankowością elektroniczną (karta nie jest wymagana, choć, jak zobaczysz poniżej, warto z niej skorzystać) przez internet, telefon lub aplikację mobilną. Można założyć maksymalnie 3 konta.

A korzyści bardzo dużo:

 • 4% dla kwot do 4 tys. zł włącznie,
 • 1% dla nadwyżki ponad 4 tys. zł.
 • Do 30 czerwca 2017 r. opłata za kartę debetową do Konta Godnego Polecenia nie będzie pobierana – klient musi dodatkowo wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną i przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Dla kogo promocja Banku Zachodniego.

Pod tym wpisem zamieszczam szczegółowy regulamin promocji i tabelę opłat dla Konta Godnego Polecenia. Jeżeli chcesz być świadomym klientem i odpowiedzialnie korzystać z produktów finansowych powinieneś przeczytać oba te załączniki od deski do deski i to ze zrozumieniem.

Dla ułatwienia Tobie wyłapałem dwie bardzo ważne informacje na temat tego dla kogo jest ta promocja i na temat tego ile możesz zyskać.

Po pierwsze promocja jest dla wszystkich, również dla obecnych klientów Banku Zachodniego, którzy posiadają inne konta w tym banku. To świetna informacja, bo jeżeli jesteś zadowolony z usług Banku Zachodniego i korzystasz z ich produktów możesz założyć to konto i korzystać z dodatkowych bonusów (to bardzo wyjątkowa sytuacja, która zwykle się nie zdarza). Co więcej, jeżeli Twoje obecne konto jest w jakikolwiek sposób płatne to dzięki założeniu Konta Godnego Polecenia możesz sporo zaoszczędzić!! Pamiętaj o tym i przeanalizuj swoje obecne produkty finansowe pod kontem ich opłacalności. Więcej na ten temat w kolejnych wpisach z cyklu „Jak Zaoszczędzić Pieniądze”.

Dodatkowo z regulaminu promocji wynika, że każdy klient może posiadać aż trzy Konta Godne Polecenia…tak dobrze przeczytałeś aż 3 konta! I co więcej, każde z nich będzie oprocentowane na 4% w skali roku dla środków do 4000 zł. Jest to świetna informacja dla wszystkich bo można dzięki temu przechowywać aż 12 000 zł na świetnie oprocentowanym koncie i do tego w dużej instytucji finansowej, w której nasze środki do wysokości 100 000 euro są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Pamiętaj o tym przy wybieraniu kont i lokat, sprawdzaj czy instytucja której zamierzasz powierzyć swoje pieniądze jest objęta przez tą Instytucję.

Dlatego nie ma na co czekać, po prostu załóż konto. Jeżeli zrobisz to przy pomocy poniższego linku:

     >>>>Kliknij aby złożyć wniosek o konto na 4%<<<<

już na dniach będziesz mógł się cieszyć nowym, dobrym i bezpiecznym produktem finansowym. Dlatego jeżeli ten wpis Ci się podobał i oferta wydaje Ci się dobra to użyj powyższego linku.

Poniżej załączniki o których pisałem, czyli szczegółowy regulamin i tabela.

Dla potwierdzenia tego, że oferta jest ekstra dodam tylko, że sam posiadam 3 konta założone w tej promocji, a dodatkowo, moja żona także korzysta z tego konta. Dzięki temu zarabiamy i oszczędzamy.

Serdecznie polecam, dziękuje Ci za wszelkie komentarze które zostawisz pod wpisem i jeszcze raz zachęcam do wybrania tej oferty, gdyż obecnie to najlepsze konto i najlepsza „lokata” na rynku.

Pozdrawiam,

Artur

 

Regulamin oferty Konto Godne Polecenia 4%

Tabela opłat i prowizji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

PageLines