Pieniądze i roślinka

Witam Cię drogi Czytelniku na moim blogu i na wstępie bardzo dziękuję, że zechciałeś poświęcić swój czas na przeczytanie zamieszczonych tutaj wpisów.

Mam na imię Artur i w chwili pisania tego powitalnego artykułu mam 28 lat. Moją pasją są szeroko rozumiane finanse. Jak wskazuje nazwa bloga główną tematyką będzie inwestowanie. Nie uważam się za inwestora – z pewnością nie za inwestora profesjonalnego. Z rynkami kapitałowymi mam styczność od mniej więcej 10 lat, od początku studiów. Dlatego w tematyce pieniędzy miałem już okazje popełnić wiele błędów przed którymi, Ciebie drogi Czytelniku, chciałbym uchronić, a przynajmniej przestrzec przed pułapkami, w które ja sam wpadłem.

W swoich wpisach szeroko będę także omawiał temat oszczędzania. Ponieważ nie jestem człowiekiem bardzo zamożnym, przynajmniej nie uważam się za takiego, muszę liczyć się z wydawanymi pieniędzmi. Nie mam komfortu bycia rozrzutnym. Z resztą uważam, że ludzie rozrzutni nie mają szans być bogaci. Dlatego na początku swojej drogi warto zacząć od oszczędzania by potem przejść do inwestowania. Jest to jedyna słuszna kolejność, w druga stronę niestety to nie działa :)

Uważam, że nic tak nie działa na wyobraźnię ludzi jak konkretne przykłady. Dlatego ze swoimi Czytelnikami zamierzam dzielić się bardzo szczerze swoimi przychodami i wydatkami. Na tym przykładzie będę pokazywał jak rozsądnie wydawać pieniądze tak aby nie trzeba było martwić się jak przetrwać od wypłaty do wypłaty.

Szczegółowo opiszę wszystko w kolejnych artykułach.

Chcesz wiedzieć dlaczego zdecydowałem się na blogowanie? Od ponad roku zbieram materiały i dopracowuje wizję jak ten blog ma wyglądać. I myślę że wyklarowała się ona na tyle żeby rozpocząć :).

Podstawą mojej działalności zawodowej absolutnie nie jest blogowanie, blog to tylko przyjemny dodatek.

Zachęcam Cię do regularnego śledzenia wpisów oraz dzielenia się swoimi komentarzami pod nimi. Jeżeli któryś artykuł będzie Ci szczególnie bliski, lub masz podobną historię napisz do mnie bezpośrednio. Postaram się pomóc jeżeli znajdujesz się w trudnej sytuacji lub za Twoją zgodą opublikuje Twoją historię na blogu aby inni czytelnicy mogli się z nią zapoznać.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej lektury,

Artur.

 

Powiązane z:
 

One Response to Dzień Dobry !!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

PageLines